سنگزنی تیغه های گرد صنعتی

تحت لیسانس DIENES آلمان

با افتخار اعلام می دارد در راستای افزایش کیفیت برش و در نهایت کیفیت تولید، شرکت سرو ریتون پردیس، اولین و مدرن ترین واحد سنگزنی روز اروپایی را افتتاح نموده و در خدمت صنعتگران محترم خواهد بود.
با کیفیت ترین تیغه ها هم پس ازکارکرد مفید خود نیاز به یک یا چندین بار سنگزنی جهت رسیدن به کیفیت اولیه را دارند و تیغه ها با توجه به صنعت مربوطه و نوع محصول دارای ژئومتری خاص خود می باشند که نیاز است پس از سنگزنی هم به آن مشخصات نزدیک گردند. بدیهی است دستیابی به این ابعاد، زوایا و دقت بالا با سنگزنی های کارگاهیِ غیر تخصصی امکان پذیر نبوده و کیفیت برش نامطلوب و کاهش عمر نهایی تیغه را سبب می گردد.
کارشناسان این شرکت با توجه به شناخت تخصصی از سیستم های برش صنعتی (دوره دیده در دینس آلمان) بخوبی از اهمیت و استاندارد ژئومتری تیغه ها مطلع بوده و در جهت حصول بهترین نتیجه سنگزنی تیغه ها از این علم و تجربه استفاده خواهند نمود.

این مجموعه با امکان سنگزنی تیغه های زیر میتواند در خدمت صنعتگران گرامی باشد:
– سنگزنی تیغه های بشقابی و تخت (فلت)
– سنگزنی تیغه های کراش
– سنگزنی تیغه های برست کات (سنگزنی تیغه های رول بر یا بوبین بر)
– سنگزنی نایف رول (تیغه های چند شیاره)
– سنگزنی تیغه های رینگی

مزایای استفاده از واحد سنگزنی سرو ریتون پردیس:

• سنگزنی تخصصی با بالاترین سرعت و کیفیت

سنگزنی تیغه ها با بروز ترین ماشین نیمه اتوماتیک و تخصصی سنگزنی تیغه ها گرد انجام می گیرد و بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ارائه می دهد.
ماشین سنگزنی نیمه اتوماتیک روز اروپا

•   امکان تنظیم زاویه لبه تیغه از ۰ تا ۹۰ درجه

زاویه لبه تیغه ها از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به دقت دستگاه و همچنین دانش مجموعه این مورد بخوبی کنترل و رعایت می گردد.
در صورتی که لبه تیغه تیز تر گردد باعث کاهش عمر تیغه و لب پر شدن تیغه می گردد و در صورتی که لبه تیغه زاویه کمتری داشته باشد باعث ایجاد گرد و غبار و مارک افتادگی بر روی برش می گردد.
کنترل دقیق زاویه لبه تیغه

•   خنک نمودن و روانکاری تیغه در هنگام سنگزنی جهت جلوگیری از تغییر شکل تیغه

بدلیل ایجاد حرارت بسیار بالا در عملیات سنگزنی و جلوگیری از تغییر شکل تیغه و تنش زدایی در تمام مراحل سنگزنی روانکاری و خنک نمودن تیغه رعایت می گردد.
سنگزنی تخصصی تیغه گرد پایین

•  هم سایز نمودن دقیق تیغه ها جهت استفاده در یک ست

در سیستم های برش کولار اهمیت هم سایز بدون تیغه ها بسیار بالاست چون تیغه ها با شفت و بصورت یکپارچه پایین آمده و در صورتی که تیغه ها همسایز نباشند کیفیت برش متفاوت و نامطلوبی را باعث می شود.

تیغه ها قبل از سنگزنی

تیغه های غیر هم سایز و سنگزنی نشده

تیغه ها بعد از سنگزنی و یک سایز شدن

تیغه های سنگزنی شده و یکسایز شده

•  حفظ گام برش در تیغه های چند شیاره ( نایف رول ) جهت ثابت ماندن فاصله برش استاندارد ماشین.

در تیغه های پایین چند شیاره و همچنین تیغه های تکی ایی که بصورت یکپارچه و با اسپیسر نصب می گردند نیاز است که گام برش حفظ گردد تا سایز برش دچار اختلاف نگردد.
تیم این مجموعه با دانش این کار و همچنین قابلیت های دستگاه این مورد را بدقت رعایت خواهند کرد.

•  محرک بودن همزمان نگهدارنده تیغه و سنگ، سنگزنی در جهت محیطی ( هم جهت با عبور محصول با تیغه) برای جلوگیری از تشکیل شیار های ریز روی سطح تیغه و جلوگیری از تشکیل گرد و غبار در ساعات اولیه استفاده

سنگزنی تخصصی تیغه های چند شیاره نایف رول
حفظ گام برش تیغه های شیاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای ارسال تیغه، با واحد فروش شرکت از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.